Wolontariat organizowany jest przez Fundację RMG Extreme, która od ponad 11 lat aktywnie działa w obszarze sportowym, zrzeszając każdego roku ponad 1500 osób. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 września 2025 roku.
Proponowane strefy do obsadzenia:
Strefa Trasy
Opis: Każdy wolontariusz ma przydzieloną przeszkodę do nadzorowania. Praca odbywa się zarówno w grupach, jak i indywidualnie, z celem stworzenia niezapomnianej atmosfery na trasie, w tym dopingowania uczestników, nadzorowania i sędziowania. Dla kogo: Dla entuzjastów sportu oraz osób z poczuciem sprawiedliwości. Zainteresowanie biegami przeszkodowymi jest mile widziane, jednak wszyscy wolontariusze przejdą odpowiednie szkolenie.
Runmageddon Kids
Opis: Strefa dla dzieci w wieku 4-11 lat, w której najmłodsi uczestnicy przeżywają swoją przygodę z Runmageddonem. Strefa ta charakteryzuje się radosną atmosferą, a wolontariusze wspierają dzieci na starcie, mecie i trasie. Dla kogo: Dla osób, które lubią pracować z dziećmi oraz potrafią zmotywować je do pokonywania przeszkód. Osoby zorganizowane mogą również znaleźć miejsce w Biurze Zawodów KIDS.
Biuro Zawodów
Opis: Miejsce tętniące życiem, gdzie wolontariusze odpowiadają na pytania uczestników i wydają pakiety startowe. Dla kogo: Poszukujemy osób komunikatywnych, kulturalnych, z dobrą organizacją oraz pozytywnym nastawieniem.
Meta
Opis: Strefa pełna pozytywnych emocji, gdzie wolontariusze wręczają zawodnikom medale i inne trofea oraz dbają o zwrot chipów pomiarowych. Dla kogo: Dla osób ciepłych i radosnych, które nie obawiają się kontaktu z zawodnikami.
Depozyt
Opis: Miejsce, w którym zawodnicy zostawiają swoje rzeczy pod numerem, a następnie je odbierają. Kluczowe jest tu dobre zorganizowanie. Dla kogo: Dla osób, które potrafią szybko działać i cenią porządek.
Co zapewniamy wolontariuszom:
Zgłoszenie na wolontariat: Osoby zainteresowane mogą zgłaszać chęć udziału w wolontariacie na trzy sposoby:
Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Szkoła Dostępności Cyfrowej” (SDC) – innowacyjnej inicjatywie, która ma na celu kształcenie specjalistów i specjalistek ds. dostępności cyfrowej. W dzisiejszym świecie, pełnym cyfrowych narzędzi, umiejętności w zakresie dostępności stają się niezwykle istotne, zwłaszcza w kontekście integracji osób z niepełnosprawnościami.
Projekt realizowany jest we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji, w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. Celem SDC jest przygotowanie specjalistów, którzy będą w stanie przeprowadzać audyty dostępności stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz dokumentów cyfrowych, a także prowadzić badania dostępności.
Projekt skierowany jest do nauczycieli, wykładowców, pracowników instytucji publicznych, organizacji pozarządowych oraz do osób, studentów
Szkolenie kończy się egzaminem i uzyskaniem kwalifikacji zawodowej.
W naszej ofercie znajdziesz:
Wszystkie niezbędne informacje o projekcie znajdują się w prezentacji dołączonej do tej wiadomości i regulaminie, który znajdziesz tu LINK
Zdobądź cenione kwalifikacje w Szkole Dostępności Cyfrowej i otwórz sobie drzwi do nowych możliwości zawodowych!
Program szkoleń można znaleźć tu -> LINK
Etapy rekrutacji:
1. Zarejestruj się na Platformie Szkoły Dostępności Cyfrowej – To pierwszy krok, aby rozpocząć swoją podróż z nami -> LINK.
2. Prześlij niezbędne dokumenty – Po rejestracji, wgraj wymagane dokumenty, aby potwierdzić swoje uprawnienia do uczestnictwa.
3. Przejdź ocenę merytoryczną i wypełnij test wiedzy – Pozwoli nam ocenić Twój aktualny poziom wiedzy i dostosować szkolenie.
4. Weź udział w szkoleniu – Znajdź najlepszy dla siebie terminy i lokalizację szkolenia. Zrealizuj szkolenie.
5. Podejdź do egzaminu – Po zakończonym szkoleniu przystąp do egzaminu, aby uzyskać kwalifikację zawodową.
Uwaga, uwaga!
Drodzy Studenci/Studentki!
Serdecznie zapraszamy na spotkanie stacjonarne z firmą PwC! Już 12.06.2025 w godzinach 11:30-13:00 na terenie Instytutu Neofilologii UKEN - ul. Studencka 5, sala 405, odbędą się warsztaty pt. “Zalety i warianty pracy hybrydowej”. Podczas nich będziecie mieli okazję porozmawiać z Panem Michałem Wójcikiem m. in.: o wpływie pracy hybrydowej na efektywność, work-life balance i rozwój kariery.
Krótka agenda:
Nie przegapcie tej okazji – po wydarzeniu czekają upominki!
Zastanawiasz się jak najlepiej wykorzystać swój potencjał w przyszłej pracy zawodowej?
Jak zaplanować swoją ścieżkę kariery?
Z jakich szkoleń i kursów warto skorzystać?
Skorzystaj z możliwości bezpłatnej konsultacji z doradcą zawodowym.
Wszystkich zainteresowanych spotkaniem z doradcą zawodowym prosimy o umówienie terminu:
Zapraszamy!!!
Biuro Karier udostępnia i promuje informacje o ciekawych szkoleniach/warsztatach/kursach organizowanych przez różne instytucje (firmy, fundacje i stowarzyszenia), dedykowanych studentom i absolwentom.
Dodatkowo organizowane są webinary i warsztaty prowadzone przez naszych doradców zawodowych, podnoszące kompetencje niezbędne do wejścia na rynek pracy.
Informacje o aktualnie organizowanych szkoleniach zamieszczamy w Aktualnościach oraz w naszych social mediach. Zapraszamy do regularnego przeglądania naszych nowości!
Dowiesz się się dzięki temu o ciekawych i aktualnych ofertach:
Znajdziesz też informacje o ciekawych:
...a nawet o cennych konkursach!