BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI

Strona główna DLA STUDENTA/ABSOLWENTA Deklaracja absolwenta
drukuj drukuj

Deklaracja absolwenta

dotycząca udziału w badaniach losów absolwentów Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

 

UWAGA:
W razie jakichkolwiek problemów związanych z wypełnieniem lub wydrukiem deklaracji prosimy o kontakt:

mgr Agnieszka Lipszyc (pokój nr 29)

tel. (+48 12) 662 60 17

email: bwa@up.krakow.pl

 

WYPEŁNIJ => WYDRUKUJ => DOSTARCZ DO CENTRUM OBSŁUGI STUDENTA!

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie podjął działania mające na celu zebranie danych na temat losów zawodowych absolwentów. Szanowni Państwo, informujemy, że celem niniejszego badania jest poznanie w jaki sposób kształtuje się kariera zawodowa naszych absolwentów. Zapewniamy, że Państwa dane nie zostaną udostępnione innym instytucjom ani nie zostaną wykorzystane do innych celów. Przy analizie zbiorczej będą podane jedynie wyniki podsumowujące.

Dziękujemy!

Wszystkie pola deklaracji są obowiązkowe.
Imię
Nazwisko
Kierunek
Specjalność

Gromadzenie, wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby badań losów zawodowych absolwentów Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (deklaracja zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO). Dane te będą wykorzystane wyłącznie do ustawowego badania losów Absolwentów i nikomu nie będą udostępniane.
na udział w badaniach losów zawodowych absolwentów Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, a tym samym nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższych celach.