BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI

Strona główna Oferty pracy Oferta: Promotor/ka
drukuj drukuj

Oferta: Promotor/ka

NazwaPromotor zajęć pozalekcyjnych dla dzieci
StanowiskoPromotor/ka
BranżaEdukacja, szkolenia
Miejsce pracymałopolskie
Kraków
Rodzaj zatrudnieniaumowa zlecenie
Opis ofertyOFERTA PRACY - PROMOTOR/KA

Oferujemy:
• elastyczny grafik pracy, aby dostosować harmonogram do Twoich potrzeb;
• atrakcyjny system wynagrodzenia - podstawa + premia;
• wsparcie i szkolenia, które pomogą Ci zdobyć umiejętności w promocji zajęć edukacyjnych;
• możliwość współpracy z doświadczonym zespołem i rozwijania swoich kompetencji w dziedzinie edukacji.

Obowiązki:
• aktywne uczestnictwo w zebraniach z rodzicami, podczas których przedstawisz naszą ofertę zajęć dodatkowych z programowania i robotyki;
• organizacja i dekoracja stoiska promocyjnego z materiałami reklamowymi oraz dystrybucja ulotek;
• budowanie pozytywnych relacji z rodzicami i uczniami;
• udzielanie odpowiedzi na pytania oraz przekazywanie informacji na temat naszych zajęć i programów.

Wymagania:
• doskonałe umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
• pozytywne i entuzjastyczne podejście do klienta;
• umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole;
• elastyczność i dostępność popołudniami we wrześniu.

Dodatkowym atutem będzie chęć dalszej współpracy w roku szkolnym jako Instruktor Kodowania.

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz być częścią naszej pasjonującej misji wprowadzania dzieci w świat programowania i robotyki, aplikuj już dziś!

Aby wysłać zgłoszenie, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: e.jarzabek@zatokakodu.pl.
Nr oferty20817
KontaktSkontaktuj się z pracodawcą