BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI

Strona główna Nasze narzędzia (testy, ćwiczenia) Współpraca z firmami i instytucjami
drukuj drukuj

Współpraca z firmami i instytucjami

Współpracują z nami:


CodeAccess

 Szkoła programowania CodeAccess powstała z połączenia pasji i chęci otwarcia ścieżki   kariery w programowaniu.

 Misją firmy jest to, by nauka programowania w odpowiedni sposób sprawił, że kursanci   wejdą w sektor IT z najbardziej opłacalnym zawodem tego wieku. W trakcie kursów programowania w ciekawy, odkrywczy sposób przekazywana jest wiedza z zakresu języków programowania.

 Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami współpracuję ze Szkołą CodeAccess w zakresie organizowania dla studentów bezpłatnych webinarów z języków programowania. Do tej pory odbyło się 5 spotkań online dla studentów i studentek UKEN.

 

 

IBM

IBM BTO BCS w Krakowie to jedno z największych i najszybciej rozwijających się centrów księgowych na krakowskim rynku, oferujące możliwości rozwoju w wielu różnych procesach i ponad 20 językach. Działamy od 2002 roku i stale zwiększamy zatrudnienie, regularnie tworząc nowe miejsca pracy.
Nasza ścieżka kariery pozwala każdemu pracownikowi wykorzystać swoje unikalne kompetencje. Jesteśmy dumni z tego, że wielu naszych Managerów to osoby, które zaczynały karierę w firmie od stanowisk entry-level. Różnorodność procesów i języków sprawia, że każdy może u nas znaleźć idealne stanowisko dla siebie.

Akademickie Biuro Karier UP wraz z firmą IBM od wielu lat wspołpracuje przy organizacji szkoleń i warsztatów. Wspólnie organizujemy również Akademie Kompetencji Biznesowych IBM (już 5 edycji).

 

 

 

ANIMATOR

ANIMATOR szkoli na zawodowców w dziedzinie animacji czasu wolnego dla dzieci i dorosłych od kursów podstawowych do zaawansowanych. Studiujesz pedagogikę, a może turystykę i rekreację? Animacja to praca tak różnorodna i elastyczna, że każdy student znajdzie coś dla siebie! Praca podczas eventów sprzyja studiom dziennym, gdyż sami sobie organizujecie czas i godziny pracy! Ponadto urodziny, kinderbale, imprezy dla dorosłych odbywają się zazwyczaj w weekendy! Animacja, czyli połączenie pracy i zabawy, dla wielu z nas staję się sposobem i stylem życia! Odkryj niesamowita pasję w cieszeniu się życiem i dawaniu tego innym! Każdy event to wyzwanie, przy którym można się świetnie bawić! Animacja zaraża, uzależnia i staje się PASJĄ!

Akademickie Biuro Karier UP wraz z firmą ANIMATOR od wielu już lat organizuje szkolenia z animacji dla studentów UP.

 

 


 

Alexander Mann Solutions

Alexander Mann Solutions jest firmą międzynarodową, która swoją pionierską działalność w zakresie Outsourcingu Procesów Rekrutacyjnych (ang. RPO - Recruitment Process Outsourcing) rozpoczęła w 1996 roku w Wielkiej Brytanii. Obecnie firma zatrudnia ponad 4000 osób na całym świecie i świadczy usługi rekrutacyjne dla klientów w ponad 90 krajach. Siedzibą główną firmy jest Londyn, 7 głównych centrów biznesowych zlokalizowanych jest w Bracknell, Krakowie, Gdańsku, Manili, Cleveland, Belfaście oraz Shanghaju.
Misją firmy jest wsparcie klientów w pozyskiwaniu najbardziej utalentowanych pracowników w oparciu o wspólne przekonanie, że ludzie są podstawą sukcesu. Firma oferuje swoim klientom szeroki wachlarz innowacyjnych usług z zakresu pozyskiwania i zarządzania talentami, outsourcingu i konsultingu.
Alexander Mann Solutions Polska rozpoczął swoją działalność w 2005 roku świadcząc usługi outsourcingu procesów rekrutacyjnych dla kilku miedzynarodowych klientow. Obecnie centra biznesowe w Krakowie i Gdańsku współpracują z wieloma klientami z całego świata, a liczba zatrudnionych w firmie wzrosła z 5 osób w 2005 do niemal 1500 pracowników w 2019 roku w obu polskich lokalizacjach. W strukturze, obok projektów klienckich, zawierają się też rozwojowe funkcje centralne takie jak Business Intelligence, HR Operations, Media Management, Supplier Management czy Finanace Operations. Kompleksowe działania w obszarze zasobów ludzkich, wspieranie rozwoju pracowników i koncentrowanie uwagi na obszarze wellbeing zaowocowały otrzymaniem nagrody Inwestor w Kapitał Ludzki  (przyznawanej przez Fundację Obserwatorium Zarządzania pod patronatem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej) oraz certyfikatu Great Place to Work. Alexander Mann Solutions jest aktywnym członkiem stowarzyszeń biznesowych ASPIRE oraz ABSL, podejmuje także efektywne działania w obszarze Employer Branding oraz Corporate Social Responsibility.

 

 

 

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach działalności Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej (CIiPKZ) w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie świadczy bezpłatne usługi poradnictwa zawodowego i informacji zawodowej dla osób bezrobotnych i pracujących.

Współczesny rynek pracy wymaga od nas gotowości do zmian. Osoby młode i doświadczone zawodowo potrzebują pomocy i wsparcia w planowaniu życia zawodowego. Mogą im w tym pomóc doradcy zawodowi.

Korzystając z ich pomocy:

WUP realizuje też projekt dla osób pracujących pn. „Kierunek Kariera”, w którym doradcy zawodowi świadczą specjalistyczną usługę doradczą „Bilans Kariery”, dającą szansę na otrzymanie bonów szkoleniowych na szkolenia komputerowe, językowe oraz z innych kompetencji, nie będących szkoleniami zawodowymi.

 

 

 

Serwis Employear.com

Serwis Employear.com to miejsce w internecie, w którym każda osoba poszukująca pracy znajdzie garść cennych porad dotyczących rekrutacji. Tworzą go osoby z wieloletnim doświadczeniem HR, dla których tematy zatrudnienia i rynku pracy nie mają tajemnic. Fachowe porady, przykładowe wzory CV i listów motywacyjnych oraz raporty to tylko niewielka część tego, co mamy Ci do zaproponowania.

Na łamach serwisu publikowane są profesjonalne poradniki na temat tego:

 

●     jak i gdzie szukać pracy;
●     jak selekcjonować pracodawców, by wybierać tylko tych wartościowych;
●     jak napisać poprawne CV i angażujący rekrutera list motywacyjny;
●     jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby dobrze wykorzystać otrzymaną szansę.

 AIESEC

AIESEC Kraków  jest częścią największej globalnej organizacji, prowadzonej przez młodych ludzi. Działa ona w ponad 120 krajach na świecie, a w Polsce w 13 miastach przy 15 uniwersytetach. Jej wizją jest dążenie do pokoju na świecie oraz w pełni wykorzystania potencjału ludzkiego. Dąży do tego poprzez rozwijanie cech liderskich w każdym młodym człowieku, a wszystkim działaniom przyświecają Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Głównymi projektami AIESEC są wymiany zagraniczne młodych ludzi, aby rozwinęli swoje umiejętności, poznali nową kulturę oraz zdobyli doświadczenie. Tutaj w Krakowie zajmujemy się wysyłaniem, jak i przyjmowaniem ludzi zza granicy na wszystkie produkty wymianowe. Oprócz tego organizujemy też największe targi pracy organizowane przez młodych ludzi Dni Kariery, warsztaty językowe AIESEC University z lektorami zagranicznymi, jak i badania Pracodawca Roku.

 

 

Niezależne Zrzeszenie Studentów

Niezależne Zrzeszenie Studentów jest organizacją studencką z 39-letnią historią działającą w duchu patriotycznym. Tworzą ją młodzi ludzie o nieprzeciętnej wyobraźni i niezaspokojonej ciekawości świata. Dzięki swoim działaniom NZS wspiera kulturalny, naukowy i społeczny rozwój studentów, a gdy jest to potrzebne, również walczy o ich prawa. NZS UP w Krakowie to organizacja zrzeszająca młode, aktywne osoby chcące działać na rzecz dobra społeczności akademickiej.

 

 

 

Getinge

Getinge SSC w Krakowie świadczy usługi w zakresie finansów, księgowości, administracji,  kontrolingu, wsparcia działów sprzedaży oraz zakupów na rzecz podmiotów Getinge w regionie EMEA, Stanów Zjednoczonych i Kanady.
Partner biznesowy Getinge jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań medycznych dla sal operacyjnych, jednostek intensywnej terapii, działów sterylizacji oraz instytucji zajmujących się badaniami w dziedzinach biotechnologii, farmacji, oraz rozwoju medycyny. Jednym z nadrzędnych celów Getinge jest dbanie o komfort pracy. Firma stara się go zapewnić na różnych płaszczyznach wspierając rozwój, oferując szeroki wachlarz benefitów, dbając o przyjazne warunki w biurze oraz podczas wydarzeń integracyjnych.

 

 

 

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości


Inkubatory AIP powstały w 2004 roku. Ich celem było stworzenie miejsca, gdzie można zacząć biznes w najłatwiejszy, najszybszy i najmniej ryzykowny sposób w Polsce. Model preinkubacji AIP (Firma bez ZUS), polegający na udostępnianiu początkującym przedsiębiorcom osobowości prawnej fundacji AIP w celu realizacji swoich biznesów, okazał się strzałem w dziesiątkę. Do tego doszedł bogaty pakiet Wiedzy i Społeczności. Dziś AIP to wiodąca w Europie organizacja startupowa, wyznaczająca trendy w Polsce, a wspólnie z siecią Business Link stanowiąca startupowy ekosystem. Inkubatory AIP zostały wyróżnione ważnymi nagrodami m.in. Parlamentu Studentów RP, Komisji Europejskiej czy Rządu Polskiego. Od 2004 dzięki AIP powstało na rynku już ponad 12 000 firm.