BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI

Strona główna Oferty pracy Oferta: Account Manager
drukuj drukuj

Oferta: Account Manager

NazwaAccount Manager
StanowiskoAccount Manager
BranżaTłumaczeniowa
Miejsce pracymałopolskie
Kraków
Rodzaj zatrudnieniaumowa o pracę
Opis ofertyJesteśmy jednym z największych biur tłumaczeń w Polsce.
Obecnie poszukujemy nowych pracowników do Działu Sprzedaży.
Dołącz do nas: www.lingualab.pl

Account Manager
miejsce pracy: Kraków, ul. Sereno Fenn’a 6

Twój zakres obowiązków:

•sporządzanie ofert, negocjowanie warunków handlowych z Klientami,
•deal closing,
•bieżąca współpraca z Klientami (opieka posprzedażowa),
•wsparcie Działu Kierowników Projektów w zakresie realizacji zleceń pozyskanych Klientów.

Nasze wymagania:

•doświadczenie w obsłudze Klienta Biznesowego w zakresie sprzedaży i/lub zarządzania projektami,
•mile widziane doświadczenie w biurze tłumaczeń w zakresie ofertowania i obsługi Klienta,
•znajomość j. polskiego na poziomie komunikacji biznesowej,
•znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację pisemną oraz ustną,
•umiejętność skutecznej komunikacji i budowania trwałych relacji biznesowych,
•doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu,
•umiejętność szybkiej nauki nowych aplikacji i programów,
•dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:
•umowę o pracę,
•dodatkowe atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
•stabilne warunku zatrudnienia z możliwością awansu,
•ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
•pracę stacjonarną wg kalendarza polskiego,
•brak dress code’u,
•dogodną lokalizację, z łatwym dojazdem - Stare Miasto,
•smart lunch - pyszny obiad w każdą środę,
•voucher na catering z okazji Twoich urodzin.

Zainteresowana/y? Wspaniale!
Prosimy o dostarczenie aplikacji z podaniem w tytule wiadomości
nr referencyjnego „AM 2024/09” na adres: info@lingualab.pl
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Nr oferty20820
KontaktSkontaktuj się z pracodawcą