BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI

Strona główna Oferty pracy Oferta: Specjalista ds. Obsługi Klienta (biuro tłumaczeń)
drukuj drukuj

Oferta: Specjalista ds. Obsługi Klienta (biuro tłumaczeń)

NazwaSpecjalista ds. Obsługi Klienta (biuro tłumaczeń)
StanowiskoSpecjalista ds. Obsługi Klienta (biuro tłumaczeń)
BranżaTłumaczeniowa
Miejsce pracymałopolskie
Kraków
Rodzaj zatrudnieniaumowa o pracę
Opis ofertyJesteśmy jednym z największych biur tłumaczeń w Polsce.
Obecnie intensywnie się rozwijamy i poszukujemy kilku nowych pracowników.
Dołącz do nas: www.lingualab.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta (biuro tłumaczeń)
miejsce pracy: Kraków, ul. Sereno Fenn’a 6

Twój zakres obowiązków:
•zarządzanie procesem realizacji usług tłumaczeń,
•bezpośrednia współpraca z klientami oraz tłumaczami,
•kontrola jakości projektów i ich terminowej realizacji,
•inne prace wynikające z charakteru oferowanego stanowiska.

Nasze wymagania:
•bardzo dobra znajomość j. polskiego (zasad gramatyki, ortografii, interpunkcji) pozwalająca na profesjonalną komunikację B2B,
•bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
•umiejętność logicznego myślenia, umiejętność ustalania priorytetów, wielozadaniowość, odpowiedzialność, samodzielność,
•dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
•mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami i/lub obsłudze klienta.

Oferujemy:
•umowę o pracę,
•stabilne warunku zatrudnienia z możliwością awansu,
•ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
•pracę stacjonarną wg kalendarza polskiego,
•brak dress code’u,
•dogodną lokalizację, z łatwym dojazdem - Stare Miasto,
•smart lunch - pyszny obiad w każdą środę,
•voucher na catering z okazji Twoich urodzin.

Zainteresowana/y? Wspaniale!
Prosimy o dostarczenie aplikacji z podaniem w tytule wiadomości nr referencyjnego „AM 2024/09” na adres: info@lingualab.pl
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Nr oferty20821
KontaktSkontaktuj się z pracodawcą