BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI

Strona główna Oferty pracy Oferta: Praktyki w biurze tłumaczeń z narzędziami CAT
drukuj drukuj

Oferta: Praktyki w biurze tłumaczeń z narzędziami CAT

NazwaPraktyki w biurze tłumaczeń z narzędziami CAT
StanowiskoPraktyki w biurze tłumaczeń z narzędziami CAT
BranżaTłumaczeniowa
Miejsce pracymałopolskie
Kraków
Rodzaj zatrudnieniainne
Opis ofertyBEZPŁATNE PRAKTYKI W BIURZE TŁUMACZEŃ (praca z programami CAT) miejsce pracy: Kraków, ul. Sereno Fenn’a 6
czas trwania praktyk: minimalnie 160h

Zadania:
• tworzenie pamięci tłumaczeniowych przez alignment w programach CAT
• tworzenie bazy terminologicznej
• praca z tekstami w językach obcych
• PRAKTYKI NIE OBEJMUJĄ TŁUMACZENIA

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość j. polskiego oraz angielskiego (minimum poziom B2)
• mile widziana znajomość innych języków europejskich
• terminowość, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• zdobycie doświadczenia w zakresie programów tłumaczeniowych • elastyczne godziny praktyk
• miłą atmosferę w biurze w centrum Krakowa :)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: hr@lingualab.pl w temacie maila wskazując: PRAKTYKI CAT
W dalszej korespondencji przedstawimy szczegóły przebiegu praktyk.
Nr oferty20823
KontaktSkontaktuj się z pracodawcą