BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI

Strona główna Oferty pracy Oferta: aystent/asystentka team leadera
drukuj drukuj

Oferta: aystent/asystentka team leadera

Nazwaaystent/asystentka team leadera
Stanowiskoaystent/asystentka team leadera
Branża
Miejsce pracynie dotyczy
Rodzaj zatrudnieniainne
Opis ofertyStowarzyszenie LEVEL UP poszukuje wolontariusza na stanowisko Asystenta/Asystentki do zespołu Inclusion Masters! Działamy zdalnie, więc możesz działać z każdego miejsca na Ziemi! Jeśli interesujesz się tematyką różnorodności i inkluzywności, chcesz zdobywać doświadczenie w koordynacji projektów i zarządzaniu zespołem, to może być idealna rola dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
-wspieranie Team Leaderki oraz doradztwo w działaniach operacyjnych zespołu,
-koordynowanie niektórych projektów oraz regularny udział w spotkaniach zespołu,
-przygotowywanie notatek podsumowujących ze spotkań zespołu,
zastępstwo Team Leaderki w wyjątkowych sytuacjach (prowadzenie spotkań, koordynacja pracy zespołu, współpraca z innymi zespołami).

Oczekujemy od Ciebie:
-zainteresowania obszarem różnorodności i włączania,
-chęci rozwoju umiejętności przywódczych i koordynacji projektów,
-dobrej organizacji pracy i terminowości,
-proaktywnego podejścia do obowiązków,
-otwartości w komunikacji, asertywności oraz umiejętności jasnego wyrażania myśli,
-bardzo dobrych umiejętności pracy w zespole.

Co oferujemy:
-możliwość zdobycia umiejętności w zakresie zarządzania zespołem przy wsparciu doświadczonej Team Leaderki,
-doświadczenie w tworzeniu i koordynowaniu projektów włączających dla osób z mniejszymi szansami,
-wsparcie i mentoring w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego,
-możliwość nawiązywania kontaktów i współpracy z osobami z różnych środowisk.

Jeśli czujesz, że ta rola jest dla Ciebie, zaaplikuj - w uwagach dopisz “aplikacja na asystenta/asystentkę zespołu Inclusion Masters”.